امــروزه فـروش اینترنتی به عنوان روشــی رایج، مطمئن و سـریع شناخته شده است. استفاده از خــــدمات اینتـرنتی عـــلاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، باعث سهولت در انجام امور مختلف شده و افراد امکان بررسی آگـــاهانه در ارائه خــــــدمات در زمینه های گوناگون را دارند. سایت موبایل تیم در جهت ارائه انواع قطعات موبایل از نسل قدیم تا به امروز با شــعار " بالا ترین کیفیت ، بهترین قیمت " آماده خدمت رسانی به تمامی هموطــــنان عزیزمان می باشد. صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن، اصـــول کار مـــــا را تشکیل می دهد و آرزوی مـــا مرتفع شدن پرچم همکاران در حوزه ی تعمـــــــیرات موبایل در رفیعـــــــــترین قلـــه های موفقیت می باشد . موبایل تیم با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص، بازوی توانمــــــــندی برای تمام درخواست کنندگان قطعات مـوبایل در این مقوله می باشد.مجموعه موبایل تیم در ســال ۱۳۸۹ با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه قطعات و ابزار تعمیرات موبایل و با هدف ســــامان بخشیدن به بازار تعمیرات و قطعـــــات تلفن همراه، فعــالیت خود را آغاز نمود. و تــــوانست تحول جدید از خدمات فــروش اینترنتی را در قالب موبایل تیم عرضه نماید.

لازم به ذکر است تمام عکس های سایت از روی محصولات موجود در مجموعه گرفته شده و قابل استناد می باشد و شرعا و قانونا استفاده از آنها در سایت های دیگر مجاز نمی باشد.

تعمیرات

سخت افزاری

مهدی رحیمی یکی از حرفه ای ترین تعمیرکاران سخت افزار گوشی خاورمیانه
۰۳۱۳۲۲۸۹۴۷۵

نرم افزار

softwareDeveloper

با امکانات کامل جهت بازیابی اطلاعات و ...
۰۳۱۳۲۲۸۹۴۷۵

فروش

فروش قطعات

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem
۰۳۱۳۲۲۸۳۱۰۰

وب سایت

Web Developer
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.